Sözcü. Sözcü Gazetesi 2019-11-19

Sözcü

sözcü

Türkiye'nin önde gelen gazeteleri, hızla gelişen internet medyası karşısında ayakta kalabiliyorsa şüphesiz bu durumda duyarlı abonelerinin katkısı çok büyük. . Saldırıyla bölgedeki gerilim tavan yaptı. Bunun sonucu olarak da bir ateşkes var, hala üzerinde çalışıyoruz. . Nefes kesen mücadelede iki takımın da etkili pozisyonları oldu.

Next

Sözcü Gazetesi

sözcü

İlk 3'e girmeyi başaran gazetelerden birisi olmayı başaran bir diğer gazete Hürriyet. Öyle ki bu gazeteler artık insanların siyası görüş, yaşam tarzlarını belli eder nitelikte. Keþmir sorunu çatýþma veya baskýyla deðil ancak adalet ve hakkaniyet temelinde çözülebilir. Helikopterin düþmesi nedeniyle göçün yoðunlaþtýðý ve Türkiye sýnýrýna uzun araç kuyruklarýnýn olduðu belirtiliyor. Rusya'dan gelen son açıklamada saldırının uluslararası güvenlik sistemi için olumsuz sonuçlara yol açtığı bildirildi.

Next

GAZETELER

sözcü

By September 2008, the newspaper had an average circulation of 150,000. An edition of Sözcü aimed at the Turks of Western Europe is printed in Germany. Posta gazetesinin haftalık tiraj rakamlarına bakıldığında 400. Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, Berfin Özek'in yüzüne asit döken sanığa verilen ceza ile ilgili bir soruya ''Elbette suç olduğunda cezası olacak. Bu dosya hakkında daha önce yazdığım için bugün delillerle ilgili yeni bir değerlendirme yapacak değilim. Büyük gazetelerin ayakta kalabilmesinin en önemli sebeplerinden biri de bu.

Next

Sözçü Haberleri

sözcü

Gözcü was taken over by its employees and its name was changed to Sözcü. Bir insan kadına niye el uzatır, niye kezzap atar? Teknolojinin gelişmesiyle bazı gazeteler medya sektöründe havlu atsa da, Türkiye'nin köklü gazeteleri hala günde binlerce gazete basmaya devam ediyor. Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde yapılan Kabine Toplantısı devam ederken açıklamalarda bulundu, soruları yanıtladı. Gelen son dakika bilgisine göre, Yavuz'un bölgeye gitmesi üzerine Rum hükümeti, Türkiye'nin Ada'daki sondaj bilgilerini elde ettiğini ileri sürdü. Bir bebeğin hayatının ilk üç ayı yenidoğan dönemi olarak adlandırılır. Kanunla yapılacak değişiklikle, bu internet sitelerine hızla erişim yasağı getirilecek. Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Hami Aksoy, Arap Ligi Konseyinin daimi temsilciler düzeyinde yapılan Libya konulu olağanüstü toplantısı sonunda yayımlanan bildiride, Libya Siyasi Anlaşması'na atıfta bulunulmasını ve bu ülkede istikrarın sağlanmasının tek yolunun siyasi çözüm olduğunun vurgulanmasını not ettiklerini bildirdi.

Next

Sözçü Haberleri

sözcü

Türkiye, Keþmir meselesinde adaletin, barýþýn, diyalog yoluyla çözümün yanýnda yer almayý sürdürecektir. Evlerden biri Offenburg DİTİB Merkez Camisi Dernek Başkanı, ikisinin yönetim kurulu üyesi ve diğer üçünün de dernek üyesi olduğu öğrenildi. Türkiye Pakistan kardeþliði tarihi olaylarýn pekiþtirdiði hakiki bir kardeþliktir. Kırklarelispor Başkanı Volkan Can, lig maçı için gittikleri Trabzon'dan henüz dönemediklerini ve uçuşun iptal olması halinde Fenerbahçe maçlarının ertelenebileceğini söyledi. Cumhurbaşkanımız, bu konuyla ilgili temas trafiğini yoğunlaştıracak. Bölüm Fragman - Zülüf, kuş uçmaz kervan geçmez, dağların doruklarında kör bir kuyuda ölümü beklemektedir. Çevresinde öpüşmenin dahi yasak olduğu tapınakta, çiftin bu hareketi büyük tepki topladı.

Next

Sözcü

sözcü

İşte Gençlerbirliği Trabzonspor maçının hikayesi. İran yönetimi intikam yemini etti. Burada Türkiye-Pakistan dostluğundan bahseden Erdoğan'ın sözleri ise dinleyiciler tarafından masaya vurulmak suretiyle sık sık kesildi. Bu hareketin Pakistan kültüründe alkışlamak anlamına geldiği öğrenildi. Erdoðan konuþurken, Pakistanlý vekiller; sýk sýk masalara vurdu.

Next

Sözcü TV

sözcü

Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı usta ile temasa geçerken, motorun yüzde 70 yakıt tasarrufu sağlayacağı öğrenildi. Köprü tamamlandığında dünyanın en büyüğü olacak. Cuma namazýnda dikkat çeken görüntü Cumhurbaþkaný Erdoðan'nýn konuþmasýndan satýr baþlarý: Pakistan'a ayak bastýðýmýz andan itibaren bizi karþýlayan tüm makamlara teþekkür ediyorum. Gazete oku denilince ilk akla gelen gazetemanset. Öğrenciler turnikelerin üzerinden atlayarak metrobüs durağına girdi ve ellerindeki pankartlarla kısa süreli bir protesto düzenledi. You can help Wikipedia by.

Next

Sözcü Gazetesi

sözcü

Ýþte þimdi de bizim için Keþmir odur. Türkiye yolunda uzun araç kuyruklarý Suriye'de rejim kuvvetlerine ait bir helikopterin muhaliflerce düþürülmesinden sonra, bölgede yaþayan halk Türkiye sýnýrýna doðru yola çýktý. Ulusal gazetelerin spor, lig, hava durumu, son dakika, yaşam, tv, ekonomi, güncel, sağlık, kültür, sanat, eğitim, teknoloji, siyaset, medya, sağlık ve genel haberleriyle ilgili ana sayfa manşetleri günlük olarak ve tarihli arşivlerini sitemizden sunmaktayız. Öte yandan Süleymani'nin cenazesinin pazar günü İran'ın Kirman kentinde defnedileceği açıklandı. Bizim kardeþliðimiz kan baðýndan deðil, gönül baðýndan geliyor. Gazeteler son yıllarda büyük bir hızla büyüyen internet haberciliğinin gölgesinde kalsa da yine de çok büyük bir kitleye hitap ediyor.

Next

Gazeteler

sözcü

Bunların üzerine kafa yormak lazım. Saldırganın, eylem öncesinde sosyal medya hesaplarından paylaşım yapması dikkat çekti. Yazarlık ve sunuculuk niteliği de bulunan Nasuh Mahruki, çeşitli gazetelerde köşe yazarlığı yapmış, bazı televizyon kanallarında ise belgesel programları hazırlamıştır. Mahkeme Akbay hakkındaki kırmızı bülten çıkarılması talebinin de geri çekilmesine karar verdi. Ýstanbul Valiliði binanýn 1 ay önce risk nedeniyle boþaltýldýðýný duyurdu.

Next

Gazeteler

sözcü

Metin İyidil ile ilgili gelişmeler son günlerde kamuoyunun en önemli tartışma konularından biri haline geldi. Ýþte halk saðlýðý ile oynayan 74 firma Tarým ve Orman Bakanlýðý, laboratuvar incelemesi sonucu taklit ve taðþiþ yapýldýðý saptanan 74 firmaya ait 99 ürünü ifþa etti. In its first days the newspaper sold around 60,O00 copies. Gazetelerin İstanbul ve taşra baskıları kolay okumanız için ayrı ayrı bölümlerde sunulmuştur. In December 2010 this number had reached 210,000. Bakýrköy Cumhuriyet Baþsavcýlýðý, Bahçelievler'de daha önce boþaltýlan binanýn çökmesine iliþkin soruþturma baþlatýrken, Ýstanbul Valiliði yaptýðý açýklamada, yýkýlan binanýn yanýndaki 5 binanýn tedbiren boþaltýldýðýný duyurdu.

Next